Prawo wymiany bądź zwrotu dotyczy tylko Towaru lub Towarów będących w niezmienionym stanie. Zwroty oraz wymiany przyjmowane są w przypisanym ustawowo 14 dniowym terminem od dnia otrzymania.

WYMIANY

W przypadku chęci wymiany zakupionego produktu na inny, w pierwszej kolejności konieczne będzie jego zwrócenie w terminie do 14 dni- liczonym od dnia otrzymania Produktu, z załączonym oświadczeniem zwrotu, który zawiera Formularz wymianyKoszt odesłania Towaru do Sklepu Internetowego ponosi Klient. Pytania oraz powiadomienia dotyczące wymiany prosimy kierować na adres email: contact.boscco@gmail.com

 

ZWROTY

 

Produkty, które kupiłaś w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Do przesyłki dołącz wypełnione oświadczenie odstąpienia od umowy i wysłać na adres:

Boscco
Plac Przymierza 3/1
03-944 Warszawa

Wzór oświadczenia zawiera Załącznik nr 1. Kupujący, odstępując od umowy, zobowiązany jest do zwrotu Produktu w stanie niezmienionym wraz z Dowodem zakupu lub jego kopią w terminie 14 dni od daty złożenia odstąpienia. Koszty wysyłki zwracanego Produktu ponosi Kupujący. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Zwroty Produktów wysyłane na koszt Sprzedawcy lub za pobraniem nie będą przyjmowane.

Wymiany i zwroty prosimy kierować na adres:

Boscco
Plac Przymierza 3/1
03-944 Warszawa